Organizace

Kdo je kdo v Bohemia Aikikai

aktualizace 04/2016


RADA BOHEMIA AIKIKAI

 

FunkceJméno a příjmeníPověřeníVolební obdobíKontakt
PresidentJiří Marekjednatel, viz. Stanovy31.08.2018 - 19.03.2020
RadníJaroslav Bitarovecevidence zkoušek19.03.2016 - 19.03.2020
RadníJana Vobickováadministrativa19.03.2016 - 19.03.2020

FUKUSHIDOIN BA

Jméno Oddíl (DOJO)Jmenován od
Candra Václav
3.Dan
USK Aikido Plzeň30.4.2004
Čabrada Jiří
5.Dan
USK Aikido Plzeň30.4.2004
Hvězda Petr
4.Dan
Renmei Praha30.4.2004
Marek Jiří
6.Dan
Bohemia Aikikai30.4.2004
Dobeš Jacek
4.Dan
Aikido Hořice1.3.2007
Šípek Radek
4.Dan
Žďár nad Sázavou1.3.2008
Bitarovec Jaroslav
4.Dan
Hradec Králové1.3.2010
Kořínková Jindřiška
3.Dan
Renmei Praha1.3.2010
Zeman Josef
4.Dan
USK Aikido Plzeň1.3.2010
Remiáš Dan
2.Dan
Ostrava28.10.2016

ZKUŠEBNÍ KOMISAŘI do 2.kyu

Jméno Oddíl / Město
Jmenován od
Jiří Čabrada
5. Dan
Plzeň
30.4.2004
Jiří Marek
6. Dan
Bohemia Aikikai
30.4.2004
Petr Hvězda
4. Dan
Praha
30.4.2004
Jacek Dobeš
4. Dan
Hořice
10.4.2008
Radek Šípek
4. Dan
Žďár nad Sázavou
1.6.2008
Josef Zeman
4. Dan
Plzeň
10.4.2010
Jaroslav Bitarovec
4. Dan
Hradec Králové
10.4.2014
Dan Remiáš
2. Dan
Ostrava
27.3.2017

ZKUŠEBNÍ KOMISAŘI na 1.kyu a DAN

Jméno Oddíl / Město
Jmenován od
Jiří Marek6. DanBohemia Aikikai30.4.2004
Ichiro Shishiya sensei7. DanAikikai Foundation30.4.2004

Zástupci řádných klubů BA

OddílOprávněný zástupce
Aikido HořiceJacek Dobeš
Aikido Hradec Králové Jaroslav Bitarovec
Aikido JičínMartin Svoboda
Aikido Mariánské LázněAlexander Tóth
Aikido OstravaDan Remiáš
USK Aikido PlzeňJiří Čabrada
Aikido Renmei PrahaPetr Hvězda
Aikido Žďár nad Sázavou Radek Šípek

Zástupci přidružených klubů BA

OddílOprávněný zástupce
SKMP Aikido OstravaZdeněk Balnar

Sobota 19. října 2019
Nejbližší semináře
October  2019
MTWTFSS
 1234
seminář 4.10.2019
5
seminář 5.10.2019
6
seminář 6.10.2019
7891011
seminář 11.10.2019
  • Shishiya Ichiro sensei, 7.Dan

    Začátek: 11.10.2019

    konec: 14.10.2019

    Místo: Hamburg, DE

12
seminář 12.10.2019
  • Shishiya Ichiro sensei, 7.Dan

    Začátek: 11.10.2019

    konec: 14.10.2019

    Místo: Hamburg, DE

  • Jaroslav Bitarovec, 4.Dan

    Začátek: 12.10.2019

    konec: 13.10.2019

    Místo: Hořice, CZ

13
seminář 13.10.2019
  • Shishiya Ichiro sensei, 7.Dan

    Začátek: 11.10.2019

    konec: 14.10.2019

    Místo: Hamburg, DE

14151617
seminář 17.10.2019
  • Shishiya Ichiro sensei, 7.Dan

    Začátek: 17.10.2019

    konec: 21.10.2019

    Místo: Malmo, SW

18
seminář 18.10.2019
  • Shishiya Ichiro sensei, 7.Dan

    Začátek: 17.10.2019

    konec: 21.10.2019

    Místo: Malmo, SW

19
seminář 19.10.2019
  • Shishiya Ichiro sensei, 7.Dan

    Začátek: 17.10.2019

    konec: 21.10.2019

    Místo: Malmo, SW

20
seminář 20.10.2019
  • Shishiya Ichiro sensei, 7.Dan

    Začátek: 17.10.2019

    konec: 21.10.2019

    Místo: Malmo, SW

212223242526
seminář 26.10.2019
  • R. Strejc, T. Kupec, J. Vobicková, M. Matoušek

    Začátek: 26.10.2019

    konec: 28.10.2019

    Místo: Jičín

27
seminář 27.10.2019
  • R. Strejc, T. Kupec, J. Vobicková, M. Matoušek

    Začátek: 26.10.2019

    konec: 28.10.2019

    Místo: Jičín

28293031 
seminář 17.10.2019

Shishiya Ichiro sensei, 7.Dan

konec: 21.10.2019

Místo: Malmo, SW

seminář 26.10.2019

R. Strejc, T. Kupec, J. Vobicková, M. Matoušek

konec: 28.10.2019

Místo: Jičín

seminář 8.11.2019

Shishiya Ichiro sensei, 7. Dan

konec: 11.11.2019

Místo: Plzeň, CZ

seminář 15.11.2019

Shishiya Ichiro sensei, 7.Dan

konec: 17.11.2019

Místo: ? Polsko

NAVRCHOLU.cz