Změna složení Rady BA

31.08.2018 odstoupil z pozice Presidenta BA Jiří Čabrada. Do konce běžného volebního období ho nahradí Jiří Marek.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Středa 12. srpna 2020
Nejbližší semináře
August  2020
MTWTFSS
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
seminář 26.9.2020

J. Bitarovec, 4. Dan

konec: 27.9.2020

Místo: Hořice

NAVRCHOLU.cz